ZPĚTNÁ VAZBA

Tak jsem včera obdržela zpětnou vazbu na můj „život“ na FB. Na tom „soukromém“, kde si občas dovolím ještě trošku víc, než tady.
Prý se některým lidem zdá, že jsem divná a mám problémy. Asi bych to měla objasnit. Přátelé, ano, jsem divná. Z pohledu cizích lidí jsem bezpochyby hodně divná 🙂 A mám z toho velkou radost, protože slovo normální mě děsí od malička. Nikdy jsem nebyla a nebudu jednou z oveček ve stádu a vnímám to jako jeden z mála mých kladů. Paradoxní je, že mně se taky většina lidí zdá dost podezřele divných 🙂 ? ? ? A úplně nejdivnější se mi zdají chroničtí optimisté. Zasr…díčkované profily. To je fakt hodně divný. Řekla bych, že takoví lidé způsobují ostatním dost velké frustrace na mnoha frontách. Fotky šťastných štěňat, dětí, vybraných jídel, pokoncertních květin… a pak se člověk dozví, že štěně po Vánocích vrátili, protože nebyli schopni se o něj starat, dítě prolítlo už v první třídě – ze stejného důvodu, po jídle se všichni poblili a …no stačí. 🙂
Já prostě žiju na rovině. Je to tak nějak pohodlnější, hlavně kvůli rovnováze 🙂
Ano. Mám problémy! Jen boží hovádko bez mozku nemá žádné problémy. 🙂 Jen člověk prostý schopnosti přemýšlet nemá žádné problémy. Tedy i toto beru jako kladné hodnocení. Mám mozek. Hurá.
A proč svoje problémy ventiluju na FB? Nu. Protže mě to baví a funguje to jako terapie pro mě i čtenáře. Rozumím tomu, že každý nemá koule na to, aby svoje vnitřní problémy a životní průsery sepsal a vyvěsil na obecní nástěnku. Já je mám. 🙂 Vůbec mi nečiní obtíže popsat svůj „problém“ a myšlenky, které se kolem něj ovíjí jako chapadýlka tropické lijány. Vždy se snažím dělat to tak, aby se čtenář zasmál nebo zamyslel, ideálně obojí v tomto sledu. Protože, přiznejme si to, moje problémy nejsou nijak ojedinělé. Mají je úplně všichni a někteří ještě mnohem horší.. Vůbec nejsem originální. (sakra) Když se mi podaří problém zlehčit nebo vyprodukovat nějaké zajímavé řešení, mám dvojnásobnou radost.
Čili abych to shrnula: Jsem divná a mám problémy.
Momentálně jeden zásadní: Chce se mi čůrat a jsem líná vylézt z postele.
PS. Taky to někdy míváte?!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s